TASK Çoklu Sipariş Toplama Sistemi

Task ile sipariş toplamadaki karışıklıkların ve zorlukların önüne geçebilirsiniz. Akınsoft ile entegre çalışan sistem ile birlikte 3. parti E-ticaret sitelerindeki sipariş ve kargo durumunlarını tek bir noktadan yönetebilir hale geliyorsunuz.

Siparişlerin durumları toplu olarak değiştirme, toplu olarak stoktan düşme ve fatura kesme özellikleriyle sipariş gönderme hız ve adetini arttırmış olursunuz. task.biticaret.com.tr

TASK ile tüm işlemlerinizi tek noktadan yönetin.

  1. Sisteme giriş yaptıktan sonra E-ticarette almış olduğunuz siparişlerden kaçını toplamak istediğinizi girerek işleme başlıyoruz. Farklı kullanıcılar aynı anda farklı sipariş toplama işlemi gerçekleştirebilirler. Her toplayan kullanıcı için sistem farklı bir task numarası atamaktadır.

  2. Toplanacak sipariş işlemleri tamamlandıktan sonra TASK ilgili E-ticaret sistemine ve entegre çalışıyorsa Akınsoft’a toplanan sipariş bilgilerini kaydeder.

  3. Sipariş toplayan kullanıcı tüm siparişlerdeki ürünlerin ve adetlerin bulunduğu bir liste ile ürünleri toplar.

  4. Ürünleri topladıktan sonra resimde gördüğünüz gibi ilgili kullanıcının ilk adımda seçtiği kadar sayı belirir. Bu sayıların her biri bir rafı ya da sepeti belirtir. Her bir raf ya da sepet bir sipariştir. Kullanıcı ürünlerin barkodunu okuttuğunda sistem o ürünün hangi siparişe(sepet/raf) ait olduğunu belirtir. Bu şekilde ilgili rafın tüm ürünleri toplandığında ilgili numara yeşil olarak belirecektir. Bu şekilde siparişlerdeki hatalı ve eksik ürünün tamamen önüne geçilmiş olacaktır. 

  5. Sipariş toplama işlemi tamamlandıktan sonra fatura ve kargo işlemleri de toplu olarak yapılacaktır. Toplu fatura yazdır butonu ile toplanmış olan siparişlerin faturaları toplu olarak yazılacaktır. 

  6. Fatura üzerinde sipariş numarası, task numarası ve ilgili raf/sepet numarası ile ürünlerin yanlış fatura ile yanlış adrese gönderilmesinin önüne geçilebilecektir. Ayrıca fatura üzerine kargo barkodu da yazılarak ek bir kargo bilgisi çıktısı almadan sipariş tamamlanabilecektir.

akinsoft,wolvox,bireysel,task
akinsoft,wolvox,bireysel,task
akinsoft,wolvox,bireysel,task