Akınsoft Online Terazi Sisteminin Hızlı Satış ve Restaurant İle Kullanımı

Akınsoft Online Terazi sistemini kullanabilmek için öncelikle market otomasyon lisansına sahip olmanız gerekmektedir. Akınsoft Market Otomasyon programından online terazi sistemini kullanımı için gerekli ayarlar yapılıp port açılır ve Online terazi sistemi kullan işaretlenir.

Hızlı Satışta Online Terazi Kullanımı

Hızlı Satış programınızda özel ayarlarda online teazi sistemi ile ilgili gerekli ayarlar yapıldıktan sonra ürünlerinizde artık tartım işlemi yapabilirsiniz. Bunun için ürününüzün barkodunu okutmak ya da ürününüzü çağırmanız yeterlidir.

Akınsoft Restaurant Online Terazi Kullanımı

Restaurant programında online terazi kullanımı için yine hızlı satışta olduğu gibi program ayarları bölümünden online terazi sistemi açılır ve kullanım için gerekli ayarlar yapılır.

Ürün eklediğinizde ya da yine barkod okutarak işlem yaptığınızda otomatik olarak ürün ağırlık ve fiyat hesaplama penceresi gelecektir.

Restaurant programında ürünü ekleseniz de ürünün miktarında değişiklik yapabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürüne tıklayın sol altta bulunan ağırlık kısmında tıklayarak yeni tartım sonucunu adisyona ekleyebilirsiniz.